Összes kategóriában

Szőnyi István - antik olajfestmény , 1 forintos aukción, garanciával.

Szeretné megtekinteni mennyiért kelt el?
Az eladási ár megtekintéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Eladás ideje: 2020. 06. 30. 20:38

Garancia: 30 nap
Aukció részletei
Licitek száma: 52 licit
Termék információk
Feltöltés ideje: 2020. június 23.
Termékkód: 3029645
Megtekintések: 159
Megfigyelők: 2
Eladó adatai

citizen (154)
BUDAPEST

Válaszadás: 100%-ban, 41 óra alatt
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: 2020. július 02.
Regisztráció: 2018. március 18.
Téma:tájkép
Technika:olaj
Hordozó:vászon
Legnagyobb méret:közepes (80 cm-ig)
Szignó:szignózott
Állapot:korának megfelelő
Eredetiség:ismeretlen

Szőnyi István - nagyon szép antik olajfestmény, olaj/vászon vakrámán. Vízpart-dunai öböl? - csónakban ülő emberalakkal, varázslatos fényekkel. Keret nélkül, vakrámán, a ráma szélein, a vászon rögzítésénél régi keretezés nyomai, én már keret nélkül vásároltam , a vászon hátán látható egy régi restaurálás nyoma, a festményen is látszik, hogy valamikor szépen felújították, mai állapota korának megfelelő, szép, azonnal falra akasztható.

Mérete: 52,5 x 43 cm.Szignó a festmény jobb aljánál: "Szőnyi I.".

1 forintos aukción indítom ezt a szép festményt, garanciával.

Garanciális feltételek

Garancia: 30 nap

Fizetési opciók

Banki előre utalás

Szállítási opciók

Szállítás innen: Magyarország
Postázás1800 HUF

Mások ezeket keresték