Összes kategóriában

Tavaszy Noémi : Vitorlások - Eredeti alkotás, két kép, egy keretben-garanciával, 1 forintos aukción!

2.501 HUF 8.22 USD Licitálok
Garancia: 30 nap
Aukció részletei
Licitek száma: 6 licit
Hátralévő idő: 2 nap 17 óra
Aukció vége: 2020. 09. 22. 19:52
Termék információk
Feltöltés ideje: 2020. szeptember 15.
Termékkód: 3075773
Megtekintések: 76
Megfigyelők: 9
Eladó adatai

arion (167)
BUDAPEST

Gyorsan válaszol az üzenetekre
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Tegnap, 20:41
Regisztráció: 2018. február 04.
Az eladó eredetiként jelölte meg az alkotást, amelyre 30 nap pénzvisszafizetési garanciát vállal. Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Téma:hajózás
Technika:vegyes technika
Hordozó:karton
Legnagyobb méret:közepes (80 cm-ig)
Szignó:szignózott
Állapot:hibátlan
Eredetiség:eredeti
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre:igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?:igen

Tavaszy Noémi - Vitorlások - tus, tempera, akvarell -eredeti alkotás, egyedi darab, nem nyomat - két kép, egy keretben - két szignóval, - gyönyörű, részletgazdag, aprólékos műalkotás, üvegezett keretben. Keretezett méret: 63,5 x 47,5 cm.

Azonnal falra akasztható állapotban, garanciával!

Garanciális feltételek

Garancia: 30 nap

Fizetési opciók

Banki előre utalás

Szállítási opciók

Szállítás innen: Magyarország
Postázás törékenyként3450 HUF