Összes kategóriában

GARANTÁLTAN EREDETI AUKCIÓS VÖRÖS GÉZA /1897-1957/ FESTMÉNY: KARÁCSONY

199.999 HUF 683.48 USD

Garancia: örökös
Termék információk
Feltöltés ideje: 2020. augusztus 10.
Termékkód: 3085014
Megtekintések: 30
Megfigyelők: 2
Eladó adatai

KINCSESTAR (1063)
Pest megye

Gyorsan válaszol az üzenetekre
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Tegnap, 22:45
Regisztráció: 2015. február 04.
Az eladó eredetiként jelölte meg az alkotást, amelyre örökös pénzvisszafizetési garanciát vállal. Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Művész:Vörös Géza
Téma:enteriőr
Technika:olaj
Hordozó:vászon
Legnagyobb méret:közepes (80 cm-ig)
Szignó:szignózott
Állapot:korának megfelelő
Eredetiség:eredeti
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre:igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?:igen

VÖRÖS GÉZA / Nagydobrony 1897 - Budapest 1957 /

Budapesten a Képzőművészeti Főiskolán folytatott stúdiumokat,ahol Balló Ede, Réti István és Péchi Pilch Dezső tanítványa volt.1920-ban Kernstok Károly szabadiskolájában, 1922-24 között Szolnokon Fényes Adolfnál, majd a nagybányai szabadiskolában képezte magát. Többször járt Párizsban tanulmányúton. Több munkája a MNG tulajdona.

Az általam kínált kép egy szemet gyönyörködtető olaj, vászon alkotás kartonon, hozzáillő dekoratív ezüst keretben.  A fotók szerinti szép állapotban.

Azonnal falra akasztható,szobai állapotú darab !

A festmény szerepelt a Nagyházi Galéria 220.aukcióján 2016-ban.

Jelezve jobbra lent : " Vörös Géza"

Mérete : 66 cm x 53,5 cm + keret

Kerettel mérve : 78 cm x 66 cm

Eredetiségére teljes körű garanciát vállalok , minden vásárlásnál számlát állítok ki.

Garanciális feltételek

Garancia: örökös

Fizetési opciók

Banki előre utalás
Készpénz

Szállítási opciók

Szállítás innen: Magyarország
Személyes átvételMonor
Postázás3900 HUF

Mások ezeket keresték