Összes kategóriában

Hatalmas méretű Erdő őzzel, vadász téma festmény! Teőke Andor ritkán előforduló festmény !aukciókon

Most olcsóbb!

A leárazás aug. 04. 10:50-ig tart.

115.000,- HUF
92.000 HUF 304.72 USD

Garancia: 30 nap
Személyes átvétel
Termék információk
Feltöltés ideje: 2021. július 25.
Termékkód: 3169982
Megtekintések: 91
Megfigyelők: 2
Ajánlatok: 0 ajánlat
Eladó adatai

Bandi08 (372)
BUDAPEST

Gyorsan válaszol az üzenetekre
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Tegnap, 21:30
Regisztráció: 2014. március 31.
Téma:tájkép
Technika:olaj
Hordozó:vászon
Legnagyobb méret:nagy (80 cm-től)
Szignó:szignózott
Állapot:korának megfelelő
Eredetiség:eredeti
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre:igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?:nem

Teőke Sándor festmény! Erdőrészlet őzzel. Gyönyörű színekkel, frissen lepucolt restaurátor álltal! Vastag széles fakeretben picit a belső része pár helyen hiányzik ahogy a fotón is látszik, de ez a patina nem zavaró, de javítható is! Kúriába, vadászházba, vadász gyüjteményhez, nagyon dekoratív, egy falon kiváló dekoráció is, de jó nevű festő! Vadász relikviák között is jól mutathat, vagy Csárdában Vendéglőben is nagyszerű! Személyesen átvehető 16 kerületben. Postázás mérete miatt nehézkes, de feladtam már ekkorát érdeklődjön! Aukciókon árveréseken is szereplő festő!

Garanciális feltételek

Garancia: 30 nap

Fizetési opciók

Készpénz

Szállítási opciók

Szállítás innen: Magyarország
Feldolgozási idő: 1-2 munkanap
A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását.
Személyes átvételBudapest XVI.