Összes kategóriában

Régi szignós akvarell festmény Baky AUKCIÓ!! (Ér-42)

15.000 HUF 51.03 USD

Garancia: 30 nap
Termék információk
Feltöltés ideje: 2021. január 17.
Termékkód: 3300035
Megtekintések: 2
Megfigyelők: 0
Ajánlatok: 0 ajánlat
Eladó adatai

padlasantik (312)
Nógrád megye

Hitelesített felhasználó

Gyorsan válaszol az üzenetekre
Pozitív értékelések: 99.45%
Utolsó belépés: Ma, 07:57
Regisztráció: 2013. november 10.
Az eladó eredetiként jelölte meg az alkotást, amelyre 30 nap pénzvisszafizetési garanciát vállal. Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Téma:csendélet
Technika:akvarell
Hordozó:vászon
Legnagyobb méret:közepes (80 cm-ig)
Szignó:szignózott
Állapot:korának megfelelő
Eredetiség:eredeti
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre:igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?:igen

Kép mérete: 30 x 42 cm.

Keret mérete: 38 x 50 cm.

Kérem, nézze meg a további termékeimet.

Több termék vásárlása esetén, csak egy postaköltséget kell fizetni.

Bármi kérdés felmerülne, kérem, írjon.

Fizetési módok:

-          készpénzben személyes átvétellel.

-          előre utalás bankszámlára.

-          előre utalás  PayPal-ra.

-          utánvétellel.

Postázási módok:

-          MAGYAR POSTA

-          DPD

Garancia:

-          Minden termékemre garanciát vállalok.

-          Minden termékemről, számlát állítok ki.

Egyéb információ:

-          A postaköltség a méret és a súly miatt, jelentősen eltérhet.

-          A postaköltséget, mindig a vevő fizeti.

-          A szállítás 3-5 munkanap.

VISZONTELADÓKAT - KERESKEDŐKET IS KISZOLGÁLOK!  TÖBB TERMÉK VÁSÁRLÁSA ESETÉN JELENTŐS KEDVEZMÉNY!

JELENLEG 25.000 DB ELADÓ TERMÉKEM VAN. IGYEKSZEM FELTÖLTENI IDE A GALÉRIASAVÁRIA OLDALÁRA! KÉREM KÖVESSÉK FIGYELEMMEL A HIRDETÉSEIMET!

Garanciális feltételek

Garancia: 30 nap

Fizetési opciók

Banki előre utalás
Készpénz
Postai utánvétel
PayPal   PayPal

Szállítási opciók

Szállítás innen: Magyarország
Személyes átvételSzanda
Postázás2000 HUF