Összes kategóriában

Teljes hagyaték aukción! Végbali 1969 - cicák olaj,vászon festmény 1 Ft-ról!

Minden 1 Ft-ról, minimálár nélkül!

Szeretné megtekinteni mennyiért kelt el?
Az eladási ár megtekintéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Eladás ideje: 2021. máj. 24. 20:20

Garancia: örökös
Aukció részletei
Licitek száma: 8 licit
Termék információk
Feltöltés ideje: 2021. május 17.
Termékkód: 3636026
Megtekintések: 234
Megfigyelők: 5
Eladó adatai

Finumer (84)
Csongrád megye

Hitelesített felhasználó

Válaszadás: 100%-ban, 28 perc alatt
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Tegnap, 23:19
Regisztráció: 2016. október 18.
Az eladó eredetiként jelölte meg az alkotást, amelyre örökös pénzvisszafizetési garanciát vállal. Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Téma:állatok
Technika:olaj
Hordozó:vászon
Legnagyobb méret:közepes (80 cm-ig)
Szignó:szignózott
Állapot:hibátlan
Eredetiség:eredeti
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre:igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?:igen

Teljes hagyaték aukción. Festmények, Zsolnay tárgyak, ezüst tárgyak stb.

Minden 1 Ft-ról, minimálár nélkül aukción! A legnagyobb licit viszi.

Hetente több darab kerül fel aukcióra, amíg el nem fogynak.

Jelen aukció:

Végbali 1969 - cicák olaj,vászon festmény, tökéletes állapotban, kerettel együtt. Keret nélkül:35x45 cm, kerettel: 51x61 cm

!Garantáltan eredeti!

Aukciózárás Pünkösd hétfő este.

A járványhelyzetre való tekintettel preferálom a csomagküldést, ami biztosítással ellátott bombabiztos csomagolásban történik és amennyiben délután 14 óráig beérkezik a vételár a bankszámlára, akkor aznap elindul, másnapra ott van. Ha valaki ragaszkodik a személyes átvételhez, akkor arra Szegeden van lehetőség.

Köszönöm.

Garanciális feltételek

Garancia: örökös

Fizetési opciók

Banki előre utalás
Készpénz

Szállítási opciók

Szállítás innen: Magyarország
Személyes átvételSzeged
Postázás1735 HUF