Összes kategóriában

Rubovics Márk

160.000 HUF 525.44 USD

Garancia: 30 nap
Termék információk
Feltöltés ideje: 2021. szeptember 22.
Termékkód: 3751593
Megtekintések: 31
Megfigyelők: 2
Ajánlatok: 0 ajánlat
Eladó adatai

vnati (380)
Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Hitelesített felhasználó

Gyorsan válaszol az üzenetekre
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Tegnap, 21:04
Regisztráció: 2016. április 01.
Az eladó eredetiként jelölte meg az alkotást, amelyre 30 nap pénzvisszafizetési garanciát vállal. Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Téma:életkép
Technika:olaj
Hordozó:vászon
Legnagyobb méret:közepes (80 cm-ig)
Szignó:szignózott
Állapot:restaurált
Eredetiség:eredeti
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre:igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?:igen

Eladó a fotón látható Rubovics Márk festmény.

Mérete: 70x50cm+keret

Minden eladó festményem eredeti alkotás, melyre garanciát vállalok.

Kérem, nézze meg a többi eladó festményem is.

A csomagküldés összege: 5.000ft

Garanciális feltételek

Garancia: 30 nap

Fizetési opciók

Banki előre utalás

Szállítási opciók

Szállítás innen: Magyarország
Feldolgozási idő: 1-3 munkanap
A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását.
Postázás5000 HUF