Kézdi- Kovács László : Őszi táj 1930- ban aukción szerepelt 155 pengő + 10 % jutalék induló áron
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 04. |
Termékkód: 4717486 |
Megtekintések: 253 |
Megfigyelők: 7 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
picture2019 (320)
BUDAPEST
Pozitív értékelések: 95%
Utolsó belépés: Tegnap, 10:04
Regisztráció: 2019. november 28.
Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Művész: | Kézdi-Kovács László |
Téma: | természet |
Technika: | olaj |
Stílus: | naturalista |
Hordozó: | vászon |
Legnagyobb méret: | közepes (80 cm-ig) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | restaurált |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
Kézdi- Kovács László ( 1864 - 1942 )Ligeti Antal tanítványa . Állandó szereplője a Műcsarnok kiállításainak.
Kora elismert , és keresett festője, aki a tájképeivel napjaink emberét is megszólítja.
Azonnal falra akasztható. Mérete keret nélkül 80 x 60 cm.
Díszes keretében 102 x 82 cm
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-3 munkanap A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását. | |
Személyes átvétel | Budapest V. |
Postázás | 15000 HUF |
Külföldi szállítás
Európai Unión belül | 25000 HUF |
Európán belül | 30000 HUF |
Bárhova | 45000 HUF |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
lovassági
royal dux hölgy
kígyó lánc
zeller ferenc
hollóházi balaton
korall ékszer
cinema
i andrás
tvk
herendi gyűjtemény
bambuszmintás
ezüst medál borostyán
anjou liliom
ólomkristály poharak
vadász ilona
kerti csobogó
judea
jelenetes étkészlet
fóth
bermuda
alföldi tálka
redőnygurtni
lengyel bögre
aluminium kiöntő
ostornyél