Kézdi- Kovács László : Őszi táj 1930- ban aukción szerepelt 155 pengő + 10 % jutalék induló áron

145.000 HUF 395.45 USD

Garancia: 30 nap
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 04.
Termékkód: 4717486
Megtekintések: 253
Megfigyelők: 7
Ajánlatok: 0 ajánlat
Eladó adatai

picture2019 (320)
BUDAPEST

Gyorsan válaszol az üzenetekre
Pozitív értékelések: 95%
Utolsó belépés: Tegnap, 10:04
Regisztráció: 2019. november 28.
Az eladó eredetiként jelölte meg az alkotást, amelyre 30 nap pénzvisszafizetési garanciát vállal. Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Művész:Kézdi-Kovács László
Téma:természet
Technika:olaj
Stílus:naturalista
Hordozó:vászon
Legnagyobb méret:közepes (80 cm-ig)
Szignó:szignózott
Állapot:restaurált
Eredetiség:eredeti
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre:igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?:igen

Kézdi- Kovács László ( 1864 - 1942 )Ligeti Antal tanítványa . Állandó szereplője a Műcsarnok kiállításainak.
Kora elismert , és keresett festője, aki a tájképeivel napjaink emberét is megszólítja.

Azonnal falra akasztható. Mérete keret nélkül 80 x 60 cm.

Díszes keretében 102 x 82 cm

Garanciális feltételek

Garancia: 30 nap

Fizetési opciók

Banki előre utalás
Készpénz

Szállítási opciók

Szállítás innen: Magyarország
Feldolgozási idő: 1-3 munkanap
A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását.
Személyes átvételBudapest V.
Postázás15000 HUF
Külföldi szállítás
Európai Unión belül25000 HUF
Európán belül30000 HUF
Bárhova45000 HUF