Összes kategóriában

Pablo Picasso, Litográfia Homme dévoilant une femme (Man Unveiling a Woman)

90.000 HUF 305.40 USD

Garancia: 30 nap
Személyes átvétel
Termék információk
Feltöltés ideje: 2021. január 14.
Termékkód: 3391787
Megtekintések: 390
Megfigyelők: 3
Eladó adatai

zugloart (3)
BUDAPEST

Válaszadás: 100%-ban, 26 perc alatt
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: 2021. június 21.
Regisztráció: 2017. szeptember 27.
Az eladó eredetiként jelölte meg az alkotást, amelyre 30 nap pénzvisszafizetési garanciát vállal. Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Téma:akt
Hordozó:karton
Stílus:modern
Eredetiség:eredeti
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre:igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?:igen

Pablo Picasso,Homme dévoilant une femme (Man Unveiling a Woman) Paris, Litográfia, jelzett. Keretezett. 933/1200

27 x 37 cm

Picasso spanyol képzőművész, író, a párizsi iskola kiemelkedő képviselője, a 20. századi avantgárd egyik legjelentősebb festője.

A litográfia az olajos, zsíros anyagok és a víz kölcsönös taszításának elvén alapul. Egy simára csiszolt porózus kőlapra, többnyire mészkőlapra speciális, koromból és zsírból készült litográfiai krétával rajzolnak. Ez a kőrajz. A kőlapot megnedvesítik, majd olajos nyomdafestéket raknak rá, ami a rajz vonalain megtapad, a kőlap nedves részein viszont nem, így az odakerült festék egyszerűen eltávolítható. A nyomtatásra szánt papírlapot a kőlapra helyezik, majd hozzápréselik. A nagy nyomásra az olajos részek átadják a festéket, így jön létre a litográfia.

Garanciális feltételek

Garancia: 30 nap

Fizetési opciók

Készpénz

Szállítási opciók

Szállítás innen: Magyarország
Személyes átvételBudapest XI.