Modern Tűzzománc festmény, zomànc kép ,jelzett, Szignàlt portré népviselet.Munkàcsi díjas, aukciós
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. március 26. |
Termékkód: 3595899 |
Megtekintések: 2 |
Megfigyelők: 5 |
Eladó adatai
andras05 (1152)
BUDAPEST
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Tegnap, 21:36
Regisztráció: 2013. szeptember 17.
Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Stílus: | art deco |
Kor: | 1950-1969 |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | hibátlan |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
gyönyörű különleges tűzzománc kép fakeretben, ahogy a fotókon látható jó állapotban! Jelzett Szignàlt,gyüjteménybe, dekorációnak is ajánlom! Nagyon jó darab,jó kvalitású akàr gyüjteménybe, dekorációnak, modern trendi környezetben lakberendezés célra, valódi modern művésztől eredeti alkotás! Bővebben leírás A fotókon! Aukció,àrverések ,Galériàk kínàlatàn is szereplő művész,befektetésnek is jó! Személyesen átvehető Budapesten 16 kerületben Jókai Mór utca megbeszélt időpontban.Biztosítva postàzom is ! 40 X 54,5 cm az össz mérete ! A zomànc mérete 43,5 x28,5 cm, ahogy a fotókon látható is !
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-2 munkanap A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását. | |
Személyes átvétel | Budapest XVI. |
Postázás törékenyként | 3200 HUF |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.