Összes kategóriában

Teljes hagyaték aukción! Gorka Géza art deco figura 1930 körüli. Gyönyörű 1 Ft-ról!

Minden 1 Ft-ról, minimálár nélkül!

Szeretné megtekinteni mennyiért kelt el?
Az eladási ár megtekintéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Eladás ideje: 2021. jún. 27. 19:42

Aukció részletei
Licitek száma: 59 licit
Termék információk
Feltöltés ideje: 2021. június 17.
Termékkód: 3690983
Megtekintések: 673
Megfigyelők: 24
Eladó adatai

Finumer (94)
Csongrád megye

Hitelesített felhasználó

Válaszadás: 100%-ban, 11 óra alatt
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: 2021. július 27.
Regisztráció: 2016. október 18.
Készítő, márka:gorka géza
Terméktípus:figurális, szobor
Kor:1900-1949
Jelzett:jelzett
Állapot:hibátlan

Teljes hagyaték aukción. Festmények, Zsolnay tárgyak, ezüst tárgyak stb.

Minden 1 Ft-ról, minimálár nélkül aukción! A legnagyobb licit viszi.

Hetente több darab kerül fel aukcióra, amíg el nem fogynak.

Jelen aukció:

Gorka Géza art deco figura 1930 körüli. Repesztett mázas, hibátlan.

Jelezve alul Gorka és GNV jel azaz Gorka Nógrádverőce

Magassága 16 cm, szélessége 10 cm, mélysége 13 cm

!Garantáltan eredeti!

Aukciózárás június 27, vasárnap este 19:30-tól.

Preferálom a csomagküldést, ami biztosítással ellátott bombabiztos csomagolásban történik és amennyiben délután 14 óráig beérkezik a vételár a bankszámlára, akkor aznap elindul, másnapra ott van. Ha valaki ragaszkodik a személyes átvételhez, akkor arra Szegeden van lehetőség.

Köszönöm.

Fizetési opciók

Banki előre utalás
Készpénz

Szállítási opciók

Szállítás innen: Magyarország
Személyes átvételSzeged
Postázás1735 HUF