Összes kategóriában

1 ft os aukció. Zsolnay antik Labrador eozin mázas váza

14.501 HUF 48.27 USD Licitálok
Aukció részletei
Licitek száma: 27 licit
Hátralévő idő: 2 nap 20 óra
Aukció vége: 2021. ápr. 14. 17:40
Termék információk
Feltöltés ideje: 2021. április 07.
Termékkód: 3557716
Megtekintések: 163
Megfigyelők: 12
Eladó adatai

almanah79 (931)
Csongrád megye

Hitelesített felhasználó

Gyorsan válaszol az üzenetekre
Pozitív értékelések: 99.42%
Utolsó belépés: Ma, 17:07
Regisztráció: 2015. szeptember 16.
Terméktípus:váza
Készítő, márka:zsolnay
Kor:1900-1949
Jelzett:jelzett
Állapot:sérült
Eredetiség:eredeti

8 cm magas, 11 cm átmérőjű. 1940 es években készült. Most 1 ft ról indítom. A képen látható állapotban.

Fizetési opciók

Banki előre utalás

Szállítási opciók

Szállítás innen: Magyarország
Postázás2000 HUF
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.