Összes kategóriában

1 ft os aukció. Hummel Madonna a kisdeddel. 30 cm. 1935 szignózott.

3.501 HUF 11.65 USD Licitálok
Aukció részletei
Licitek száma: 9 licit
Hátralévő idő: 2 nap 20 óra
Aukció vége: 2021. ápr. 14. 17:50
Termék információk
Feltöltés ideje: 2021. április 07.
Termékkód: 3557755
Megtekintések: 136
Megfigyelők: 8
Eladó adatai

almanah79 (931)
Csongrád megye

Hitelesített felhasználó

Gyorsan válaszol az üzenetekre
Pozitív értékelések: 99.42%
Utolsó belépés: Ma, 17:07
Regisztráció: 2015. szeptember 16.
Terméktípus:figurális, szobor
Készítő, márka:hummel, goebel
Kor:1900-1949
Jelzett:jelzett
Állapot:sérült
Eredetiség:eredeti

Fantasztikus darab. Szignózott. Elsők közül való. 30 cm. A képen látható állapotban.

Fizetési opciók

Banki előre utalás

Szállítási opciók

Szállítás innen: Magyarország
Postázás2500 HUF
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.