Összes kategóriában

1 ft os aukció. Imari tányér 1800 as évek.

3.001 HUF 9.99 USD Licitálok
Aukció részletei
Licitek száma: 4 licit
Hátralévő idő: 2 nap 21 óra
Aukció vége: 2021. ápr. 14. 18:00
Termék információk
Feltöltés ideje: 2021. április 07.
Termékkód: 3557764
Megtekintések: 101
Megfigyelők: 2
Eladó adatai

almanah79 (931)
Csongrád megye

Hitelesített felhasználó

Gyorsan válaszol az üzenetekre
Pozitív értékelések: 99.42%
Utolsó belépés: Ma, 17:07
Regisztráció: 2015. szeptember 16.
Terméktípus:falidísz
Készítő, márka:japán porcelán
Kor:-1800
Jelzett:jelzett
Állapot:sérült
Eredetiség:eredeti

21 cm átmérőjű, gyüjtemenyi darab. Pontos keletkezési kora ismeretlen. A képen látható állapotban

Fizetési opciók

Banki előre utalás

Szállítási opciók

Szállítás innen: Magyarország
Postázás2000 HUF
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.