Összes kategóriában

1 ft os aukció Nápolyi 19 sz bonbonier.

4.001 HUF 13.32 USD Licitálok
Aukció részletei
Licitek száma: 5 licit
Hátralévő idő: 2 nap 20 óra
Aukció vége: 2021. ápr. 14. 18:10
Termék információk
Feltöltés ideje: 2021. április 07.
Termékkód: 3557803
Megtekintések: 123
Megfigyelők: 6
Eladó adatai

almanah79 (931)
Csongrád megye

Hitelesített felhasználó

Gyorsan válaszol az üzenetekre
Pozitív értékelések: 99.42%
Utolsó belépés: Ma, 17:07
Regisztráció: 2015. szeptember 16.
Terméktípus:bonbonier, doboz
Készítő, márka:capodimonte
Kor:1800-1899
Jelzett:jelzett
Állapot:sérült
Eredetiség:eredeti

Több mint 120 éves darab a képen látható hajszálrepedéssel. 12 cm hosszú 5 cm magas 7 cm széles. Fantasztikus darab.

Fizetési opciók

Banki előre utalás

Szállítási opciók

Szállítás innen: Magyarország
Postázás2000 HUF
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.