Összes kategóriában

1 ft os aukció. Herendi, Bakodi szobor, majolika, Izsépy

Szeretné megtekinteni mennyiért kelt el?
Az eladási ár megtekintéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Eladás ideje: 2021. okt. 21. 08:47

Aukció részletei
Licitek száma: 2 licit
Termék információk
Feltöltés ideje: 2021. október 14.
Termékkód: 3891570
Megtekintések: 297
Megfigyelők: 10
Eladó adatai

almanah79 (1036)
Csongrád megye

Hitelesített felhasználó

Gyorsan válaszol az üzenetekre
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Tegnap, 23:59
Regisztráció: 2015. szeptember 16.
Terméktípus:figurális, szobor
Készítő, márka:egyéb márka, készítő
Kor:ismeretlen
Jelzett:jelzett
Állapot:sérült
Eredetiség:eredeti

A Viktória mintás bonbonokét teteje ép. 12 cm átmérőjű 7 cm magas

A Bakodi bronzin szobor 31 cm. Lába sérült

Majolika kutyus 35 cm hosszú 19 cm magas. Hajszálrepedt.

Izsépy art dedó keltetlen figura. Feje és talprész sérült.

Fizetési opciók

Banki előre utalás

Szállítási opciók

Szállítás innen: Magyarország
Feldolgozási idő: 1-3 munkanap
A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását.
Postázás2500 HUF
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.