3 db os aukció 2 db rosental és KPM kézzel festet extra csodálatos darabok
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 16. |
Termékkód: 4246893 |
Megtekintések: 20 |
Megfigyelők: 2 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
Garancia100 (2820)
Tolna megye
Hitelesített felhasználó
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 18:00
Regisztráció: 2016. február 22.
Terméktípus: | váza |
Készítő, márka: | rosenthal |
Kor: | ismeretlen |
Jelzett: | jelzett |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
3 db os aukció 2 db rosental és KPM kézzel festet extra csodálatos darabok, az egyiknél egy-kető mm es restaurálás van nem észrevehető 100% kézzel festett darabok
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1 munkanap A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását. | |
Postázás | 2060 HUF |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
sárközi évi
moduláris
kornai
bögre görög
üvegcímke
hecsedli mintás kávés
yatming
francia talpas pohár
piros gyertyatartó
lovagos
végzés
zsolnay pehm
long beach
régi karton
ezüst teáskanál angol
angyalkás kiskanál
mester béla
hollóházi mikulásvirág
alt wien victoria
szemán
heiter
aquincum nyúl tojással
kakaskás
bálja
75 éves első