35 tétel
Lejárat: 4 óra 3 perc1 licit
19.500 HUF
19.500 HUF
10.000 HUF
27.35 USD
Lejárat: 4 óra 15 perc0 licit
55.000 HUF
55.000 HUF
35.000 HUF
95.73 USD
Lejárat: 9 óra 55 perc0 licit
50.000 HUF
136.76 USD
Lejárat: 3 nap 0 óra0 licit
80.000 HUF
218.82 USD
Faragott fa tigris,festés berakás nélkül,egy db-ból kifaragva.hossz.29 cm,sz 7.5 cm,mag.15 cm 925 gr
Ez a szobo erőt sugároz,ő az őserdő ura.
22.000 HUF
22.000 HUF
18.000 HUF
49.23 USD
Lejárat: 3 nap 12 óra1 licit
1 HUF
0.00 USD
Lejárat: 3 nap 12 óra4 licit
8.809 HUF
24.09 USD
Lejárat: 4 nap 9 óra0 licit
19.500 HUF
19.500 HUF
4.500 HUF
12.31 USD
Jégbe zárt szerelem Mach Márti alkotása
Művészgyantával készült szobor
105.000 HUF
105.000 HUF
95.000 HUF
259.85 USD
GREEN LADY Mach Márti alkotása
Textil szobor
130.000 HUF
130.000 HUF
120.000 HUF
328.23 USD
DÍVA Mach Márti alkotása
Textil szobor
125.000 HUF
125.000 HUF
115.000 HUF
314.55 USD
Lejárat: 7 nap 11 óra0 licit
1.500 HUF
4.10 USD
Faragott állatok,fából,egy darabból lehetőleg együtt,az orrszarvú első tülök ragasztva van.Akciós!
Darabonként is odaadom korrekt áron.
18.000 HUF
18.000 HUF
15.000 HUF
41.03 USD
velencei álarc
női portré
magyar államvasutak
200 forint 1994
antik varrógép
sérült zsolnay
görög kerámia
1981
tóra mutató
kossuth lajos
cyma
vogue
tangóharmonika
retro zsolnay váza
réz fotókeret
drasche lámpa
glycine
jersey
antik lámpa
édesvizi gyöngy
állatos
női fülbevaló
corona
gyümölcs mintás
kerámia gyertyatartó