Összes kategóriában
Készítő, márka

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

11 tétel

 6 DB KRISTÁLY PEZSGŐS KEHELY/POHÁR  6 DB KRISTÁLY PEZSGŐS KEHELY/POHÁR

6 DB KRISTÁLY PEZSGŐS KEHELY/POHÁR

Lejárat: 13 óra 11 perc0 licit
11.500 HUF 37.93 USD
3 db régi metszett üveg likőrös pohár 3 db régi metszett üveg likőrös pohár

3 db régi metszett üveg likőrös pohár

Lejárat: 2 nap 23 óra0 licit
1.200 HUF
1.000 HUF 3.30 USD
Antik festett üveg pohár,korsó Antik festett üveg pohár,korsó
Hitelesített felhasználó

Antik festett üveg pohár,korsó

Lejárat: 3 nap 5 óra0 licit
2.000 HUF 6.60 USD
​Hőálló, jelzett jénai üvegpoharak (Schott and Gen, Mainz, Jena Glas) bambusz tartóval. Hibátlanok! ​Hőálló, jelzett jénai üvegpoharak (Schott and Gen, Mainz, Jena Glas) bambusz tartóval. Hibátlanok!
Hitelesített felhasználó
5.000 HUF
2.990 HUF 9.86 USD
Két talpas, ír kávés pohár, aranyozott szegéllyel. Szép, különleges, hibátlan darabok! Két talpas, ír kávés pohár, aranyozott szegéllyel. Szép, különleges, hibátlan darabok!
Hitelesített felhasználó
3.490 HUF
1.490 HUF 4.91 USD
Két tequilás pohár. Szépek, hibátlanok! Két tequilás pohár. Szépek, hibátlanok!
Hitelesített felhasználó

Két tequilás pohár. Szépek, hibátlanok!

Lejárat: 3 nap 10 óra0 licit
2.500 HUF
1.400 HUF 4.62 USD
5 + 1 db üvegpohár ón vadász minta díszítéssel 5 + 1 db üvegpohár ón vadász minta díszítéssel
5.000 HUF
4.500 HUF 14.84 USD
Antik Biedemeier eljegyzési díszpohár Antik Biedemeier eljegyzési díszpohár

Antik Biedemeier eljegyzési díszpohár

Lejárat: 8 nap 12 óra0 licit
45.000 HUF 148.43 USD
42 + 1 db-os aranyozott pohárkészlet (7 x 6 személyes),  komplett, Eisch német, fújt 42 + 1 db-os aranyozott pohárkészlet (7 x 6 személyes),  komplett, Eisch német, fújt
Ajándékötlet
45.000 HUF
40.000 HUF 131.93 USD
Komplett szílvóriumos csiszolt készlet Komplett szílvóriumos csiszolt készlet

Komplett szílvóriumos csiszolt készlet

Lejárat: 9 nap 12 óra0 licit
4.800 HUF 15.83 USD
Capuccinós Üveg csészék fém talppal kistányérjaival Capuccinós Üveg csészék fém talppal kistányérjaival
2.500 HUF 8.25 USD

Google+