Összes kategóriában

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

312 tétel
1. oldal / 8

Antik zománc szentkép, festmény, vallási fali dísz -5% Antik zománc szentkép, festmény, vallási fali dísz
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
25.000,- 23.750 HUF 79.33 USD
A szentlélek kiáradása a szent családra -15% A szentlélek kiáradása a szent családra
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
6.500,- 5.525 HUF 18.46 USD
Antik háziáldás -15% Antik háziáldás
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Antik háziáldás

Feltöltve: Tegnap, 17:42
6.500,- 5.525 HUF 18.46 USD
Régi dombormintás réz szent kép fa keretben -5% Régi dombormintás réz szent kép fa keretben
Fix áras termék
5.200,- 4.940 HUF 16.50 USD
Görög szentkép -5% Görög szentkép
Fix áras termék

Görög szentkép

Feltöltve: Tegnap, 16:31
4.200,- 3.990 HUF 13.33 USD
Valamilyen régi szentkép -30% Valamilyen régi szentkép
Alkuképes termék

Valamilyen régi szentkép

Feltöltve: Tegnap, 15:50
5.400,- 3.780 HUF 12.63 USD
2 db régi szentkép üveg alatt -20% 2 db régi szentkép üveg alatt
Fix áras termék

2 db régi szentkép üveg alatt

Feltöltve: Tegnap, 15:12
5.000,- 4.000 HUF 13.36 USD
21 db régi szentkép -25% 21 db régi szentkép
Fix áras termék

21 db régi szentkép

Feltöltve: Tegnap, 14:56
5.000,- 3.750 HUF 12.53 USD
Luther Márton gyöngygoblein XIX.szd.vége. -30% Luther Márton gyöngygoblein XIX.szd.vége.
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
16.000,- 11.200 HUF 37.41 USD
LOTZ KÁROLY 130 ÉVES EREDETI BIBLIAI TÉMÁJÚ  PÁROS KÉPÉNEK  II. LOTZ KÁROLY 130 ÉVES EREDETI BIBLIAI TÉMÁJÚ  PÁROS KÉPÉNEK  II.
Alkuképes termék
80.000 HUF 267.23 USD
Nagyon szép régi fém lemez képkeret bársony betéttel, kitámasztható, falra is -20% Nagyon szép régi fém lemez képkeret bársony betéttel, kitámasztható, falra is
Alkuképes termék
4.000,- 3.200 HUF 10.69 USD
Mária Kis Jézussal szentkép falra akaszható fém keretben. -35% Mária Kis Jézussal szentkép falra akaszható fém keretben.
Alkuképes termék
1.600,- 1.040 HUF 3.47 USD
Különleges fa keretben Első szent áldozási emlék nyomat. -25% Különleges fa keretben Első szent áldozási emlék nyomat.
Alkuképes termék
2.990,- 2.243 HUF 7.49 USD
Régi szentkép 12×10 cm. -25% Régi szentkép 12×10 cm.
Alkuképes termék

Régi szentkép 12×10 cm.

Feltöltve: Tegnap, 08:17
1.500,- 1.125 HUF 3.76 USD
Nagyon szép régi szentkép fa keretben csupa csipke. -25% Nagyon szép régi szentkép fa keretben csupa csipke.
Alkuképes termék
2.800,- 2.100 HUF 7.01 USD
Tündéri Olasz szentkép 7.5×6.5 cm tanusitvány a hátulján. -40% Tündéri Olasz szentkép 7.5×6.5 cm tanusitvány a hátulján.
Alkuképes termék
1.600,- 960 HUF 3.21 USD
Szentkép Pár -20% Szentkép Pár
Ajándékötlet Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Szentkép Pár

Feltöltve: Tegnap, 06:47
8.500,- 6.800 HUF 22.71 USD
Mariazell Fali Disz -20% Mariazell Fali Disz
Alkuképes termék

Mariazell Fali Disz

Feltöltve: Tegnap, 06:47
1.450,- 1.160 HUF 3.87 USD
Szecessziós szent kép dombor nyomott litográfia -15% Szecessziós szent kép dombor nyomott litográfia
PayPal Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
2.200,- 1.870 HUF 6.25 USD
Szentkép gyűjtemény ! Szentkép gyűjtemény !
Fix áras termék

Szentkép gyűjtemény !

Feltöltve: 2019. 12. 04. 18:36
970.000 HUF 3,240.20 USD
Jelzett, domború bronz Szűz Mária kép Jelzett, domború bronz Szűz Mária kép
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Jelzett, domború bronz Szűz Mária kép

Feltöltve: 2019. 12. 04. 11:26
22.200 HUF 74.16 USD
Antik Intarzia, eredeti antik keretben -Jézus ábrázolás Antik Intarzia, eredeti antik keretben -Jézus ábrázolás
Fix áras termék
9.500 HUF 31.73 USD
Ezüst vallási kis asztali kép Ezüst vallási kis asztali kép
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Ezüst vallási kis asztali kép

Feltöltve: 2019. 12. 04. 06:04
15.500 HUF 51.78 USD
Szecessziós szent kép dombor nyomott csipke -s -15% Szecessziós szent kép dombor nyomott csipke -s
Alkuképes termék
3.800,- 3.230 HUF 10.79 USD
Házi áldás keretezett,angyalos Házi áldás keretezett,angyalos
Alkuképes termék

Házi áldás keretezett,angyalos

Feltöltve: 2019. 12. 03. 15:10
7.200 HUF 24.05 USD
SZECESSZIÓS DOMBORNYOMOTT ARANYOZOTT SZENTKÉP 6 db 1908 -15% SZECESSZIÓS DOMBORNYOMOTT ARANYOZOTT SZENTKÉP 6 db 1908
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
6.800,- 5.780 HUF 19.31 USD
JÉZUS KRISZTUS RÉGI NAGY MÉRETŰ NYOMAT TÖMÖR FA KERETBEN 71 x 85 cm JÉZUS KRISZTUS RÉGI NAGY MÉRETŰ NYOMAT TÖMÖR FA KERETBEN 71 x 85 cm
Alkuképes termék
8.000 HUF 26.72 USD
0E782 Antik müncheni nyomat Mária kis Jézussal 0E782 Antik müncheni nyomat Mária kis Jézussal
Fix áras termék
18.500 HUF 61.80 USD
Hímzett faliképek 1882 Hímzett faliképek 1882
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Hímzett faliképek 1882

Feltöltve: 2019. 12. 02. 21:53
12.000 HUF 40.08 USD
Kéri munkával  faragott fa áttört mintás domború Jézus mellkép arckép  kerek keményfa keretben -30% Kéri munkával  faragott fa áttört mintás domború Jézus mellkép arckép  kerek keményfa keretben
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
15.999,- 11.199 HUF 37.41 USD
Régi, domborított üvegre festett Mária Zell kegykép  fekete fa keretben -20% Régi, domborított üvegre festett Mária Zell kegykép  fekete fa keretben
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
11.900,- 9.520 HUF 31.80 USD
AA32 T4 Szűz Mária nagyméretű olajnyomat szentkép AA32 T4 Szűz Mária nagyméretű olajnyomat szentkép
Fix áras termék
18.000 HUF 60.13 USD
0U282 Fátimai bronz vallási kegytárgy 0U282 Fátimai bronz vallási kegytárgy
Fix áras termék

0U282 Fátimai bronz vallási kegytárgy

Feltöltve: 2019. 12. 01. 02:00
4.200 HUF 14.03 USD
Antik szentkép Antik szentkép
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Antik szentkép

Feltöltve: 2019. 11. 30. 22:21
900 HUF 3.01 USD
Antik szentkép 1932 Antik szentkép 1932
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Antik szentkép 1932

600 HUF 2.00 USD
Antik szentkép Antik szentkép
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Antik szentkép

500 HUF 1.67 USD
Antik szentkép Antik szentkép
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Antik szentkép

900 HUF 3.01 USD
Vintage Jézus kép keretezve Vintage Jézus kép keretezve
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Vintage Jézus kép keretezve

1.500 HUF 5.01 USD
Antik szentkép Antik szentkép
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Antik szentkép

600 HUF 2.00 USD
O mi Jesu misericordia! Imakép -35% O mi Jesu misericordia! Imakép
PayPal
Alkuképes termék

O mi Jesu misericordia! Imakép

Feltöltve: 2019. 11. 28. 22:21
39.000,- 25.350 HUF 84.68 USD
0Y100 Régi század eleji Jézus intarziakép 0Y100 Régi század eleji Jézus intarziakép
Fix áras termék

0Y100 Régi század eleji Jézus intarziakép

Feltöltve: 2019. 11. 28. 02:00
22.000 HUF 73.49 USD
0Y096 Galambokat etető Jézus és Mária szentkép 0Y096 Galambokat etető Jézus és Mária szentkép
Fix áras termék
18.000 HUF 60.13 USD
1 2 3 4 5 ... 8

44
44 80 98