Leárazott termékek Hamarosan záródó aukciók

Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai?

Eladási forma
Státusz
Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

1. oldal / 10

4. Antik, CSONT Jézus Krisztus (22cm), 45cm feszület, aprólékos, kereszt, korpusz -60% 4. Antik, CSONT Jézus Krisztus (22cm), 45cm feszület, aprólékos, kereszt, korpusz
1.545.500,-
618.200 HUF 1,692.82 USD
1.390.000 HUF 3,806.24 USD
40. Antik, CSONT Jézus Krisztus (19cm), 40cm feszület réz keretben, impozáns, kereszt, korpusz -60% 40. Antik, CSONT Jézus Krisztus (19cm), 40cm feszület réz keretben, impozáns, kereszt, korpusz
1.341.000,-
536.400 HUF 1,468.82 USD
53. Antik, CSONT Jézus Krisztus (10.5 cm), 39 cm talpas feszület, aprólékos, kereszt, korpusz -60% 53. Antik, CSONT Jézus Krisztus (10.5 cm), 39 cm talpas feszület, aprólékos, kereszt, korpusz
1.100.000,-
440.000 HUF 1,204.85 USD
IGAZOLÁSSAL! 57. Antik, 170 éves CSONT Jézus Krisztus 14cm, kereszt, korpusz, falra akasztható keret -60% IGAZOLÁSSAL! 57. Antik, 170 éves CSONT Jézus Krisztus 14cm, kereszt, korpusz, falra akasztható keret
1.089.000,-
435.600 HUF 1,192.80 USD
37. Antik, CSONT Jézus Krisztus (19.5cm),36cm impozáns, aranyozott feszület, kereszt, korpusz -60% 37. Antik, CSONT Jézus Krisztus (19.5cm),36cm impozáns, aranyozott feszület, kereszt, korpusz
962.100,-
384.840 HUF 1,053.81 USD
55. Antik, CSONT Jézus Krisztus 8.3 cm, 31 cm faragott feszület,  kereszt, korpusz. -60% 55. Antik, CSONT Jézus Krisztus 8.3 cm, 31 cm faragott feszület,  kereszt, korpusz.
915.000,-
366.000 HUF 1,002.22 USD
34. Antik, CSONT Jézus Krisztus (17.5 cm), 37,5 cm impozáns feszület, kereszt, korpusz -60% 34. Antik, CSONT Jézus Krisztus (17.5 cm), 37,5 cm impozáns feszület, kereszt, korpusz
874.000,-
349.600 HUF 957.31 USD
IB. 60. Antik, CSONT Jézus Krisztus (20 cm hatalmas méretek!)  40 cm-es feszület, impozáns -70% IB. 60. Antik, CSONT Jézus Krisztus (20 cm hatalmas méretek!)  40 cm-es feszület, impozáns
821.000,-
246.300 HUF 674.44 USD
789.000 HUF 2,160.52 USD
754.000 HUF 2,064.68 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 14:24
750.000 HUF 2,053.73 USD
EBI. 41. Antik, CSONT Jézus Krisztus 13.2 cm, 33, cm feszület, impozáns, aprólékos, kereszt, korpusz -60% EBI. 41. Antik, CSONT Jézus Krisztus 13.2 cm, 33, cm feszület, impozáns, aprólékos, kereszt, korpusz
723.000,-
289.200 HUF 791.92 USD
8. Antik CSONT Jézus Krisztus (12.5 cm), Korpusz, feszület, kereszt, 34 cm-es fa keretben! -60% 8. Antik CSONT Jézus Krisztus (12.5 cm), Korpusz, feszület, kereszt, 34 cm-es fa keretben!
712.000,-
284.800 HUF 779.87 USD
IBI. 16. Antik, CSONT Jézus Krisztus (14cm), 35cm feszület, impozáns, aprólékos, kereszt, korpusz -60% IBI. 16. Antik, CSONT Jézus Krisztus (14cm), 35cm feszület, impozáns, aprólékos, kereszt, korpusz
712.000,-
284.800 HUF 779.87 USD
22. Antik CSONT Jézus Krisztus (12 cm), kereszt, Korpusz, feszület, 34 cm-es fakeretben.1780. -60% 22. Antik CSONT Jézus Krisztus (12 cm), kereszt, Korpusz, feszület, 34 cm-es fakeretben.1780.
664.000,-
265.600 HUF 727.29 USD
61. Antik CSONT Jézus Krisztus (8.5 cm), Korpusz, feszület, kereszt, 21 cm-es fa keretben! -60% 61. Antik CSONT Jézus Krisztus (8.5 cm), Korpusz, feszület, kereszt, 21 cm-es fa keretben!
621.000,-
248.400 HUF 680.19 USD
45. Antik CSONT  Jézus Krisztus (9.5cm), Korpusz, feszület, kereszt, 27 cm keretben. -60% 45. Antik CSONT  Jézus Krisztus (9.5cm), Korpusz, feszület, kereszt, 27 cm keretben.
599.400,-
239.760 HUF 656.53 USD
IB. 38. Antik CSONT Jézus Krisztus 16 cm, 34 cm aranyozott feszület, kereszt, korpusz -60% IB. 38. Antik CSONT Jézus Krisztus 16 cm, 34 cm aranyozott feszület, kereszt, korpusz
598.100,-
239.240 HUF 655.11 USD
598.000 HUF 1,637.50 USD
49. Antik CSONT Jézus Krisztus (11cm), 35.5cm intarzia feszület, kereszt, korpusz -60% 49. Antik CSONT Jézus Krisztus (11cm), 35.5cm intarzia feszület, kereszt, korpusz
585.000,-
234.000 HUF 640.76 USD
7. Antik, CSONT Jézus Krisztus (9cm), 22cm feszület, impozáns, trópusi fa kereszt, korpusz. -60% 7. Antik, CSONT Jézus Krisztus (9cm), 22cm feszület, impozáns, trópusi fa kereszt, korpusz.
564.000,-
225.600 HUF 617.76 USD
550.000 HUF 1,506.07 USD
541.000 HUF 1,481.42 USD
9. Antik, CSONT Jézus Krisztus (7.5cm), kereszt, Korpusz, feszület, 16cm keretben! -60% 9. Antik, CSONT Jézus Krisztus (7.5cm), kereszt, Korpusz, feszület, 16cm keretben!
511.000,-
204.400 HUF 559.71 USD
Feltöltve: 2023. szept. 21. 23:41
490.000 HUF 1,341.77 USD
468.000 HUF 1,281.52 USD
Feltöltve: 2024. márc. 07. 23:11
360.000 HUF 985.79 USD
IB. Antik, CSONT őrlemény ANYAGÚ Jézus Krisztus  a kereszten, 36 cm keményfa kereszttel, az 1910-es -60% IB. Antik, CSONT őrlemény ANYAGÚ Jézus Krisztus  a kereszten, 36 cm keményfa kereszttel, az 1910-es
354.000,-
141.600 HUF 387.74 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 08:31
350.000 HUF 958.41 USD
IB. 6. Antik CSONT Jézus Krisztus 6cm, 22cm-es talpas feszület, korpusz, kereszt.1780. -60% IB. 6. Antik CSONT Jézus Krisztus 6cm, 22cm-es talpas feszület, korpusz, kereszt.1780.
334.000,-
133.600 HUF 365.84 USD
IB. 23. Antik, CSONT Jézus Krisztus 10 cm,  29 cm-es talpas feszület, kereszt, korpusz.1780. -60% IB. 23. Antik, CSONT Jézus Krisztus 10 cm,  29 cm-es talpas feszület, kereszt, korpusz.1780.
264.000,-
105.600 HUF 289.16 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 20:12
250.000 HUF 684.58 USD
60
1 2 3 4 5 ... 10
Ugrás erre az oldalra: