2 tétel
réz derelyevágó
pogácsa
rongy szőnyeg
kabinetszekrény
kerámia tálka
gyerekszék
coffee table
eozin nő
levendulás
rózsagömb
szoci
szürrealista
vas szobor
alföldi dísztányér
népmese
szürke
omega constellation
tízmillió
intarziás kép
bankuti
aranyozott ezüst karkötő
gyöngynyaklánc
kámea ezüst
miniatűr festmény
sujtás