Modern Tűzzománc festmény, zomànc kép ,jelzett, Szignàlt portré népviselet.Munkàcsi díjas, aukciós
Now on sale!
The sale expires on Jun. 03, 13:26.
47.310 HUF 133.67 USD
Item details
Listed: Today, 13:26 |
Item code: 3595899 |
Views: 57 |
Watchers: 5 |
Seller
andras05 (1171)
BUDAPEST
Positive feedback: 100%
Last login: Today, 21:24
Member since: September 17, 2013
-5%-5%
Why do buyers choose Galeria Savaria?
Learn more about the actions to make our online marketplace more secure and convenient. Details
The seller has set the artwork as original and offers 30 days money back guarantee.
Seller notes that the originality was confirmed by an expert.
Style: | art deco |
Age: | 1950-1969 |
Signature: | signed |
Condition: | flawless |
Originality: | original |
Money-back guarantee on originality: | yes |
Originality confirmed by expert?: | yes |
gyönyörű különleges tűzzománc kép fakeretben, ahogy a fotókon látható jó állapotban! Jelzett Szignàlt,gyüjteménybe, dekorációnak is ajánlom! Nagyon jó darab,jó kvalitású akàr gyüjteménybe, dekorációnak, modern trendi környezetben lakberendezés célra, valódi modern művésztől eredeti alkotás! Bővebben leírás A fotókon! Aukció,àrverések ,Galériàk kínàlatàn is szereplő művész,befektetésnek is jó! Személyesen átvehető Budapesten 16 kerületben Jókai Mór utca megbeszélt időpontban.Biztosítva postàzom is ! 40 X 54,5 cm az össz mérete ! A zomànc mérete 43,5 x28,5 cm, ahogy a fotókon látható is !
Guarantee conditions
Guarantee: 30 days |
Payment options
Wire transfer in advance |
Cash |
Shipping options
Shipping from: Hungary Processing time: 1-2 workdays |
Local pickup
Budapest XVI. |
Mail as fragile
3200 HUF |
If you have any questions, ask the seller.
Others searched for these
szőrme csizma
kiscsikó
horgolt plüss
peng 1926
apátfalvi hollóházi tányérok
royal dux porcelán hölgy
homokra
rézkarc rézlemezen
szobor ra
vett
lucca
antik játék busz
szalon ra
antik n
szőnyeg törzsi
fából készült falidísz
magyar reformatusok
barokk szobortartó
mig sisak
porcelán csempekép
1964 érme
orosz porcelánfigura
100 svájci frank
régi rózsás csupor
fáklyaláng