9 tétel
aranyozott bavaria
cseh szék
sarkantyú judit
reichspfennig
táska varrógép
antik arany lánc
pál ferenc kerámia
kristály üdítős
lee
rácmolnár
arany gyűrű 14 k
2 pengő 1937
kovácsoltvas lakat
vallási medál
jade ékszer
keresztszem
edith piaf
kék asztalközép
lakkozott fa
ballagás
bnv
szmena
román porcelánok
fotó keretben
seychelles