Összes termék (16 tétel)
Fémmunka
Képkeret
(13)
nagy képkeret
(16 tétel)
Keresőszó: nagy képkeret
Antik nagyobb kovácsolt vas képkeret gyönyörű.
Nagy kerek bronzírózott fém képkeret tükörnek bárminek szép darab.
Nagy doboz képkeret, fényképtartó 13 darab!
5db NAGY MÉRETŰ KÉPKERET-egyben!!
Bécsi díszes képkeret selyem nyomattal, nagy méret
Hatalmas díszekkel, nagy méretű 67x87 cm, impozáns keret
EGY FORINTRÓL - ANTIK NAGYOBB BLONEL KÉPKERET "LILA RUHÁS NŐ" GOBELINNEL
EGY FORINTRÓL - ANTIK NAGYoBB BLONEL KÉPKERET ORGONÁS GOBELINNEL
Nagyobb méretű blondell képkeret 71x 60 cm-es, sérült
Art Deco nagy méretű képkeret
Ovális nagy réz,díszes keret.Tükör vagy képkeret.
ÚJ KÉPKERETBEN! Elegáns absztrakt festmény
ÚJ KÉPKERETBEN! elegáns absztrakt festmény, "Szárnyalás" c.alkotás
Régi nagy blondel képkeret,fellelt állapotban
Régi nagy képkeret , felújításra ! 57 x 54 cm
Antik képkeret Nagy méret!