Összes termék (41 tétel)
Egyéb régiség
Gyűjtemény
(35)
Otthon, háztartás kellékei
Szobor
Üveg
pipafej
(41 tétel)
Keresőszó: pipafej
Bruyere gyökér pipafej
Antik faragott női pipa fej
Pipafej
Osztrák–Magyar Monarchia címeres vasutas emlék kerámia pipafej
0T765 Antik LORENZ WINKLER cserép pipafej
RÉGI PIPAFEJEK PORCELÁN ÉS MÁSIK JELZETT !
Régi faragott Bruyere pipa +egy pipafej
Antik porcelán pipa fejek.
SAVINELLI TOSCANA pipa fej
Antik emberfejes faragott pipafej
Antik faragott pipafej
Antik porcelán PIPA fej pár
Pipafej
Antik pipafej
Régi pipa + pipa fej
PORCELÁN PIPAFEJ, KÉZIFESTETT, ANTIK
Nagyon régi elöbukkant valamilyen pipa fej.
Régi porcelán pipa fej
Crown (Winslow?) pipafej eladó csomagautomatába is.
Bécsi porcelán pipa fej
Antik tajték pipafej, figurális, kézzel faragott az 1900 as évek elejéről
Pipafej angol ezüstjelekkel
Tajték pipa fej alpakka fém megerősítéssel
KIÁRUSÍTÁS ! Pipatartó táska és pipafejek és pipavég egyben
Pipás fej,fa faragás
ANTIK FARAGOTT PIPA, FEJ MINTÁZATTAL
Porcelán pipafej vadász motívummal
TAJTÉK PIPA FEJ 1708-TÖBB MINT 300 ÉVES
Kézzel festett porcelán pipa fej
Régi bécsi lovas pipafej.
Régi, fedeles, kerámia pipafej, pipa fej
Pipafej alakú figurás antik illatszeres üveg
Antik, faragott, tajték pipafejek ajándékokkal
Tajték pipa fej, XIX,század vége
Antik PIPA fej jelzett COLNCE CAFE
Antik kerámia PIPA fej
ANTIK CSERÉP PIPA FEJ
Régi pipa fej szár nélkül - 2 darab
pipafej
Tajték pipa fej