velencei (9 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 21. 14:53
1.900 HUF
5.35 USD
Feltöltve: 2024. márc. 15. 18:52
5.000 HUF
14.07 USD
F.Zanotto: Velence története. 1861 es kiadás. 150 db rézmetszettel..43 x 31 cm.(Német nyelvű) Ritka!
180.000 HUF
506.64 USD
Feltöltve: 2023. aug. 02. 07:48
600 HUF
1.69 USD
ezüst gyertyatartó pár
kossuth 5 forint 1946
gobelin díszpárna
assisi szent ferenc
görkorcsolya
jelzett kerámia
század
ezüst teáskanna
egyszálas váza
3 részes
antik síléc
illusztráció
toledói
flottilla
favéső
antik olló
új idők lexikon
kerti fonott
balogh józsef
david beeri
antik faragott
kaviáros
totya
gyémánt nyaklánc
műanyag váza