quo vadis (2 tétel)
roma 1934
kerámiafigura néger
vett
zsonay porcelán
elefántos ezüst ékszer
r loewy
ls
dik
fülöp és erzsébet
biszkvit kínáló
antik l
porcelán szendvicses
honduras bélyeg
lucca
ezüst 3000 forintos
fi��k
2ajtós
ezüst kristály kehely
jelzett ker��mia
felnyithat
gránát ezüst aranyozott
kis ékszertartó
i andrás emlékérme
éjszakai festmény
300 láda