ételes (0 tétel)
k��szobor
herend f 24
200 forintos 1998
petőfi 200ft
porcelán szendvicses
500 peng 1945
olaj vászon festmény deák
10 peng 1929
locsol��kanna
vessz
kubel
várgesztes
restaurált darab
neobarokk komódok
fali��ra 1870
faragott szalvétatartó
rem
ón fali képek
fotó család
antik teáskanna rózsás
zsolnay törtfehér
klasszicista francia kanapé
3ajtós
csehszlovák kínáló tál
női cipő 35