üveg csillár (0 tétel)
rajz 1890
ékszer arany gyöngy medál
ón akt
daru állólámpa
antik fehér aranygyűrű
levélnehezékek
bőr kötéses
szász basa
antik arany szívmedál
restaurált darab
kocirkusz
tumanova
csontváry kosztka tivadar 200 forint
herendi viktória mintás csészealj
5 peng 1944
1961 bélyegnap
geörcs lajos
verőcze
bodrogkeresztúri katicás kislányok
kopogtató ajtódísz
baba 53
200 forintos 2004
porcelán szendvicses
révész rézkarc
sti