Aste Bolaffi Numismatica aukciós katalógus 2015.
Termék információk
Feltöltés ideje: 2023. december 09. |
Termékkód: 5461508 |
Megtekintések: 103 |
Megfigyelők: 0 |
Eladó adatai
griffnumismatics (32)
Fejér megye
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: 2024. május 13.
Regisztráció: 2018. május 17.
Mint a képen.
Aukciós katalógus
Numizmatikai kiadvány.
Szállítás
Foxpost automata
Személyes
Garanciális feltételek
Garancia: 7 nap |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-3 munkanap |
Személyes átvétel
Székesfehérvár |
Foxpost - csomagautomata
1200 HUF |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
100000korona
khmeleva
thonet szék jelzett
fiam
antik zsolnay cserépkályha
fehér korall ékszerek
180 cm szőnyeg
csendélet olaj nagy
angyalos váza
újverbász
art deco arany ékszer
antik fischert
konyhai műanyag
ezüst nyaklánc 55cm
huszthy árpád festmény
kék színű kristály
sérült asztal
herendi fohász
kodak 620
sikerkalauz
tükörveret
csésze eozin
eredeti egyiptomi papirusz képek
herendi kitty minta
antonio canova