ajkai kristály váza
aranyozott étkészlet
férfi bronz szobor
porcelán kávéfőző
rolex kanál
ónémet ebédlő
upu blokk
antik konyhai eszközök
mn jelvény
madár pár
festő készlet
vászon hímzett
fa rekesz
herendi gyula
gumimacik
clarks
oszlop kő
baba állvány
vas tál
bross jelzett
tv tokos rakéta
ezüst nyelű kés
sarreguemines készlet
kelengye láda
manós bögre