kaszakő
zsolnay kék rózsa
borbás tibor
kórusz rézkarc
smaragd nyaklánc
forray gábor
búzakalász
varrottas
citrom herendi
porcelán ékszer
berényi ferenc
gramofon tölcsér
tortakés
illusztráció
aranyozott ezüst medál
akvamarin nyaklánc
csíkszereda
mühlbeck
dorohoi
zsolnay apáti
üveg elefánt
dezodor
fischer korsó
mickey egér
serves