Összes kategóriában
Téma
További opciók ...
Technika
Hordozó
További opciók ...
További opciók ...
Szignó

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

41 tétel

Rékassy Csaba Rékassy Csaba

Rékassy Csaba

Lejárat: 10 óra 2 perc0 licit
38.000 HUF 132.60 USD
Artener  Margit Artener  Margit

Artener Margit

Lejárat: 10 óra 3 perc0 licit
9.000 HUF 31.40 USD
Gross Arnold Reneszánsz eredeti rézkarc Gross Arnold Reneszánsz eredeti rézkarc

Gross Arnold Reneszánsz eredeti rézkarc

Lejárat: 22 óra 40 perc0 licit
159.000 HUF 554.81 USD
2db rezkarc 2db rezkarc

2db rezkarc

Lejárat: 1 nap 1 óra0 licit
18.000 HUF
10.000 HUF 34.89 USD
 ritka szines rézkarcok  ritka szines rézkarcok

ritka szines rézkarcok

Lejárat: 1 nap 19 óra0 licit
16.000 HUF
8.000 HUF 27.92 USD
Gyönyörű régi Bánfalvy grafika szignózott Gyönyörű régi Bánfalvy grafika szignózott
55.000 HUF 191.92 USD
Törei (akvarell 1947) Törei (akvarell 1947)

Törei (akvarell 1947)

Lejárat: 2 nap 0 óra0 licit
7.000 HUF
5.000 HUF 17.45 USD
Salvador Dalí - A nagy paranoiás Salvador Dalí - A nagy paranoiás

Salvador Dalí - A nagy paranoiás

Lejárat: 2 nap 3 óra0 licit
40.000 HUF 139.58 USD
Szurcsik János szénrajza  KERETTEL Szurcsik János szénrajza  KERETTEL

Szurcsik János szénrajza KERETTEL

Lejárat: 2 nap 18 óra0 licit
15.000 HUF 52.34 USD
Platthy György: Sörgyári munkásnők Platthy György: Sörgyári munkásnők

Platthy György: Sörgyári munkásnők

Lejárat: 2 nap 18 óra0 licit
25.000 HUF 87.23 USD
Hincz Gyula .:Arcok Hincz Gyula .:Arcok

Hincz Gyula .:Arcok

Lejárat: 2 nap 18 óra0 licit
30.000 HUF 104.68 USD
AKCIÓ! 1774-es régi metszet szép keretben eladó AKCIÓ! 1774-es régi metszet szép keretben eladó
9.900 HUF 34.54 USD
Antik romok a Nápoly környéki ásotásokon (F. Morghen 1777) Antik romok a Nápoly környéki ásotásokon (F. Morghen 1777)
Hitelesített felhasználó
110.000 HUF 383.83 USD
Sheiber Hugó Önarckép Sheiber Hugó Önarckép

Sheiber Hugó Önarckép

Lejárat: 3 nap 22 óra0 licit
150.000 HUF 523.41 USD
Scheiber Hugó Önarckép Scheiber Hugó Önarckép

Scheiber Hugó Önarckép

Lejárat: 3 nap 22 óra0 licit
150.000 HUF 523.41 USD
Jelzett metszet , bogáncs Jelzett metszet , bogáncs

Jelzett metszet , bogáncs

Lejárat: 4 nap 3 óra0 licit
4.500 HUF 15.70 USD
Hortobágy , jelzett rézkarc Hortobágy , jelzett rézkarc

Hortobágy , jelzett rézkarc

Lejárat: 4 nap 4 óra0 licit
15.000 HUF 52.34 USD
Molnár Gabriella : Égig érő fa rézkarc Molnár Gabriella : Égig érő fa rézkarc

Molnár Gabriella : Égig érő fa rézkarc

Lejárat: 4 nap 4 óra0 licit
15.000 HUF 52.34 USD
3 részes rézkarc sorozat , aláírt 3 részes rézkarc sorozat , aláírt

3 részes rézkarc sorozat , aláírt

Lejárat: 4 nap 4 óra0 licit
40.000 HUF 139.58 USD
Régi tájkép metszet Régi tájkép metszet

Régi tájkép metszet

Lejárat: 4 nap 8 óra0 licit
8.000 HUF
5.000 HUF 17.45 USD
Angol város Essex metszet Angol város Essex metszet

Angol város Essex metszet

Lejárat: 4 nap 8 óra0 licit
8.000 HUF
5.000 HUF 17.45 USD
3 db eredeti Hornyánszky Gyula grafika, szénrajz 3 db eredeti Hornyánszky Gyula grafika, szénrajz
70.000 HUF
25.000 HUF 87.23 USD
Várkapu rézkarc Várkapu rézkarc

Várkapu rézkarc

Lejárat: 5 nap 18 óra0 licit
7.000 HUF 24.43 USD
Téli táj rézkarc üvegezett keret Téli táj rézkarc üvegezett keret

Téli táj rézkarc üvegezett keret

Lejárat: 5 nap 18 óra0 licit
7.000 HUF 24.43 USD
Molnár István Nagypapa órája rézkarc Molnár István Nagypapa órája rézkarc

Molnár István Nagypapa órája rézkarc

Lejárat: 5 nap 19 óra0 licit
10.000 HUF 34.89 USD
Huszárik Zoltán rajz Föld Ottónak barátsággal címezve RITKA Huszárik Zoltán rajz Föld Ottónak barátsággal címezve RITKA
20.000 HUF 69.79 USD
20.000 HUF 69.79 USD
AKT NYOMAT KERETEZVE, ÜVEGEZVE 35X70 CM AKT NYOMAT KERETEZVE, ÜVEGEZVE 35X70 CM

AKT NYOMAT KERETEZVE, ÜVEGEZVE 35X70 CM

Lejárat: 6 nap 3 óra0 licit
2.000 HUF 6.98 USD
SZILÁGYI IMRE: MADRIGÁL  SZÍNES RÉZKARC SZILÁGYI IMRE: MADRIGÁL  SZÍNES RÉZKARC

SZILÁGYI IMRE: MADRIGÁL SZÍNES RÉZKARC

Lejárat: 7 nap 2 óra0 licit
7.500 HUF 26.17 USD
Réz karc Réz karc
Hitelesített felhasználó

Réz karc

Lejárat: 7 nap 4 óra0 licit
8.000 HUF
5.000 HUF 17.45 USD
Réz karc Réz karc
Hitelesített felhasználó

Réz karc

Lejárat: 7 nap 4 óra0 licit
8.000 HUF
5.000 HUF 17.45 USD
Iván Szilárd: Havas táj.  szignált rézkarc kerettel Iván Szilárd: Havas táj.  szignált rézkarc kerettel
9.500 HUF 33.15 USD
Örök küzdelem címmel szignós tusrajz (?) Örök küzdelem címmel szignós tusrajz (?)
3.000 HUF 10.47 USD
Régi geometrikus rajz Régi geometrikus rajz

Régi geometrikus rajz

Lejárat: 11 nap 14 óra0 licit
1.000 HUF 3.49 USD

Régi geometrikus rajz

Lejárat: 11 nap 14 óra0 licit
1.000 HUF 3.49 USD
Vallásos színes keretezett kép Vallásos színes keretezett kép

Vallásos színes keretezett kép

Lejárat: 13 nap 6 óra1 licit
1.500 HUF 5.23 USD

Lejárat: 13 nap 6 óra1 licit
2.000 HUF 6.98 USD
Polzer Lajos (1902-?)gyönyörű színezett akt tusrajza eladó Polzer Lajos (1902-?)gyönyörű színezett akt tusrajza eladó
14.900 HUF 51.99 USD
Hitelesített felhasználó
110.000 HUF 383.83 USD
Antik rézkarc metszet Antik rézkarc metszet

Antik rézkarc metszet

Lejárat: 13 nap 21 óra0 licit
3.000 HUF 10.47 USD
Antik rézkarc metszet rézmetszet Antik rézkarc metszet rézmetszet

Antik rézkarc metszet rézmetszet

Lejárat: 13 nap 21 óra0 licit
60.000 HUF
19.000 HUF 66.30 USD

Google+