Összes kategóriában
Téma
További opciók ...
Technika
Hordozó
További opciók ...
Szignó

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

34 tétel

Antik romok a Nápoly környéki ásotásokon (F. Morghen 1777) Antik romok a Nápoly környéki ásotásokon (F. Morghen 1777)
Hitelesített felhasználó
110.000 HUF 383.64 USD
Pituk József képe Pituk József képe

Pituk József képe

Lejárat: 22 óra 31 perc0 licit
10.000 HUF 34.88 USD
Fehér Ilona képe Fehér Ilona képe

Fehér Ilona képe

5.000 HUF 17.44 USD
Régi tájkép metszet Régi tájkép metszet

Régi tájkép metszet

Lejárat: 23 óra 57 perc0 licit
8.000 HUF
5.000 HUF 17.44 USD
Angol város Essex metszet Angol város Essex metszet

Angol város Essex metszet

Lejárat: 23 óra 59 perc0 licit
8.000 HUF
5.000 HUF 17.44 USD
Tábori Zsuzsanna: Portré Tábori Zsuzsanna: Portré

Tábori Zsuzsanna: Portré

Lejárat: 2 nap 16 óra0 licit
9.990 HUF 34.84 USD
Salvador Dalí - A nagy paranoiás Salvador Dalí - A nagy paranoiás

Salvador Dalí - A nagy paranoiás

Lejárat: 2 nap 18 óra0 licit
40.000 HUF 139.51 USD
Izsák József : Rózsa Sándor Izsák József : Rózsa Sándor

Izsák József : Rózsa Sándor

Lejárat: 2 nap 22 óra0 licit
12.800 HUF 44.64 USD
Americo Tot : Szeretet c.alkotása Americo Tot : Szeretet c.alkotása

Americo Tot : Szeretet c.alkotása

Lejárat: 2 nap 22 óra0 licit
32.000 HUF 111.60 USD
Tű gobelin kép Tű gobelin kép

Tű gobelin kép

Lejárat: 2 nap 23 óra0 licit
20.000 HUF 69.75 USD
Polzer Lajos (1902-?)gyönyörű színezett akt tusrajza eladó Polzer Lajos (1902-?)gyönyörű színezett akt tusrajza eladó
14.900 HUF 51.97 USD
Kádár Béla grafika Kádár Béla grafika

Kádár Béla grafika

Lejárat: 3 nap 2 óra0 licit
100.000 HUF
35.000 HUF 122.07 USD
Hitelesített felhasználó
110.000 HUF 383.64 USD
Hincz Gyula  20x18 cm rézkarc Hincz Gyula  20x18 cm rézkarc

Hincz Gyula 20x18 cm rézkarc

Lejárat: 3 nap 21 óra0 licit
19.000 HUF 66.27 USD
Harlem Globetrotters Camel 1988 plakát Harlem Globetrotters Camel 1988 plakát

Harlem Globetrotters Camel 1988 plakát

Lejárat: 3 nap 22 óra0 licit
3.000 HUF 10.46 USD
Márffy Ödön akvarel Márffy Ödön akvarel

Márffy Ödön akvarel

Lejárat: 3 nap 23 óra0 licit
25.000 HUF
10.000 HUF 34.88 USD
Csizmadia Attila famecet Csizmadia Attila famecet

Csizmadia Attila famecet

Lejárat: 4 nap 15 óra0 licit
25.900 HUF
10.000 HUF 34.88 USD
Szántó Piroska album 12 lap 29x41 cm INGYEN POSTA Szántó Piroska album 12 lap 29x41 cm INGYEN POSTA
Ingyenes szállítás
5.000 HUF 17.44 USD
Szász Endre szitanyomat ! Szász Endre szitanyomat !

Szász Endre szitanyomat !

Lejárat: 4 nap 20 óra0 licit
15.000 HUF 52.31 USD
Szurcsik János szénrajza  KERETTEL Szurcsik János szénrajza  KERETTEL

Szurcsik János szénrajza KERETTEL

Lejárat: 5 nap 9 óra0 licit
15.000 HUF 52.31 USD
Eredeti Horváth Endre Eredeti Horváth Endre

Eredeti Horváth Endre

Lejárat: 5 nap 11 óra0 licit
10.000 HUF 34.88 USD
KÜLÖNLEGESSÉG A KELETI MŰVÉSZETEKET KEDVELŐKNEK! KÜLÖNLEGESSÉG A KELETI MŰVÉSZETEKET KEDVELŐKNEK!
Hitelesített felhasználó
12.990 HUF 45.30 USD
2db rezkarc 2db rezkarc

2db rezkarc

Lejárat: 6 nap 15 óra0 licit
15.000 HUF
6.000 HUF 20.93 USD
Benyovszky és Törei (akvarell 1922-1947) Benyovszky és Törei (akvarell 1922-1947)

Benyovszky és Törei (akvarell 1922-1947)

Lejárat: 6 nap 15 óra0 licit
25.000 HUF
10.000 HUF 34.88 USD
Nagyon szép akvarell, Horn A.  1918. jelzéssel. Nagyon szép akvarell, Horn A.  1918. jelzéssel.
5.000 HUF 17.44 USD
Réz karc Réz karc
Hitelesített felhasználó

Réz karc

Lejárat: 10 nap 20 óra0 licit
7.000 HUF
5.000 HUF 17.44 USD
Réz karc Réz karc
Hitelesített felhasználó

Réz karc

Lejárat: 10 nap 20 óra0 licit
8.000 HUF
4.000 HUF 13.95 USD
Paczka Ferenc & Paczka Kornélia rézkarcok és grafikák Paczka Ferenc & Paczka Kornélia rézkarcok és grafikák
Hitelesített felhasználó
190.000 HUF 662.65 USD
AKT NYOMAT KERETEZVE, ÜVEGEZVE 35X70 CM AKT NYOMAT KERETEZVE, ÜVEGEZVE 35X70 CM

AKT NYOMAT KERETEZVE, ÜVEGEZVE 35X70 CM

Lejárat: 10 nap 22 óra0 licit
2.000 HUF 6.98 USD
SZILÁGYI IMRE: MADRIGÁL  SZÍNES RÉZKARC SZILÁGYI IMRE: MADRIGÁL  SZÍNES RÉZKARC

SZILÁGYI IMRE: MADRIGÁL SZÍNES RÉZKARC

Lejárat: 12 nap 9 óra0 licit
7.500 HUF 26.16 USD
Iván Szilárd: Havas táj.  szignált rézkarc kerettel Iván Szilárd: Havas táj.  szignált rézkarc kerettel
9.500 HUF 33.13 USD
Vitorlás kikötő Balatonfüreden /rézkarc/ Vitorlás kikötő Balatonfüreden /rézkarc/
Hitelesített felhasználó

Vitorlás kikötő Balatonfüreden /rézkarc/

Lejárat: 12 nap 19 óra0 licit
4.000 HUF 13.95 USD
Erdőben /rézkarc/ Erdőben /rézkarc/
Hitelesített felhasználó

Erdőben /rézkarc/

Lejárat: 12 nap 19 óra0 licit
3.500 HUF 12.21 USD
Bordás: Budai utca /rézkarc/ Bordás: Budai utca /rézkarc/
Hitelesített felhasználó

Bordás: Budai utca /rézkarc/

Lejárat: 12 nap 19 óra0 licit
4.000 HUF 13.95 USD

Google+