1 tétel
neobarokk konzolasztal
pan péter
drasche tálka
retro kávédaráló
vörös edit
lívia
fogpor
tatatóváros
gyöngyház intarzia
kling györgy
ezüst medál borostyán
pamut szőnyeg
japy
koktél óra
tóthfalusi
forint 1974
ferenc józsef 1 korona
herendi gyűjtemény
brilles gyűrű
borszéky frigyes
uhrin tibor
herendi paon de peking
dúsan aranyozott
szokol
retro számológép