A " Magány" című olajfestmény vászonra festve 2016 ÁRVERÉSEN
Feltöltés ideje: 2024. január 31. |
Termékkód: 1828572 |
Megtekintések: 51 |
Megfigyelők: 3 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Garancia100 (2824)
Tolna megye
Hitelesített felhasználó
Téma: | tájkép |
Technika: | olaj |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
A " Magány" című olajfestmény vászonra festve, mely megmaradt kitűnő állapotban. Az elmondások szerint Stockholmban 2016-ban egy aukción 95-ös számon vett részt, 59000 ezer svéd korona volt a kikiáltási ára. a kép hagyatékból került hozzám. a saját tulajdonomat képezi. RESTAURÁLT---
Mérete: 52 x 42 cm
Az olajfestmény jó állapotú keretben van, azonnal falra akasztható.
Kérem tekintse meg többi termékemet is, amelyek a Galérián keresztül gyorsan és könnyen elérhetők!
Termékeimhez, tételeimhez részletes leírást, élethű fotókat készítek, ezért kérek mindenkit, hogy azt licitálás előtt alaposan olvassa el, a képeket nézze meg,
Licit utáni kapcsolatfelvétel - 3 napon belül VEGYE FEL A KAPCSOLATOT
Csomagküldés az aktuálisan érvényben levő díjszabás szerint!
Utánvétellel nem postázok.