Patkó Károly : Zsuzsi portréja, Báv 9. Grafikai árverésének címlapján szerepelt 2015-ben
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 20. |
Termékkód: 4107059 |
Megtekintések: 11 |
Megfigyelők: 4 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
SonnyRed (164)
BUDAPEST
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 15:08
Regisztráció: 2012. február 08.
Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Téma: | portré |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiség: | eredeti |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
Patkó Károly : Kislány portré 1936)
Ceruza, papír
50 × 37,5 cm
Jelezve jobbra lent: Budapest, 1936. X. 15. Patkó Károly
A mű a Báv 9. Grafikai árverésének címlapján szerepelt 2015-ben.
Keretezve.
Az ár magában foglalja a keret árát.
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-2 munkanap A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását. | |
Személyes átvétel | Budapest |
Postázás | 3500 HUF |
Postázás törékenyként | 5000 HUF |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
vöröshadsereg 1000 pengő
rigai porcelán
száz millió b pengő
ezüst karkötő zsuzsu
h&c bögre
vidámparki
régi évszámos
női blúz hímzett
alexander oláh
sál gyűrű
angol uralkodó
sárközi évi
vaj borostyán
thonet szék jelzett
dezső miklós
arany fényképtartós
jenaer
tihanyiné hadamcsik mária
húsvéti asztaldísz
ágyúcső
kancsó fonott fülű
i lipót 15 krajcár
zsolnay búzavirág nagy váza
bozsik kulacs
versace nyakkendő