Astérix - francia porcelán gyerektányér
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 10. |
Termékkód: 5757272 |
Megtekintések: 71 |
Megfigyelők: 0 |
Eladó adatai
Poly (2741)
BUDAPEST
Hitelesített felhasználó
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 18:36
Regisztráció: 2018. január 24.
Terméktípus: | tál, tányér |
Készítő, márka: | egyéb francia porcelán |
Kor: | 2000- |
Jelzett: | jelzett |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
Francia porcelán gyerektányér - Astérix. Átmérője 19.5 cm. Mosogatógépbe tehető. Sérülése nincs.
Személyes átvételre a XV. kerületben van lehetőség.
Szállítási módok: Foxpost automata, posta - az aktuális díjszabás szerint.
A csomagolásra teljes garanciát vállalok.
MPL automatába nem szállítok. Megértését köszönöm.
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-3 munkanap |
Személyes átvétel | Budapest XV. |
Postázás | 2640 HUF |
Foxpost - csomagautomata | 1499 HUF |
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
selyem matyó
gorka géza nógrádverőce
dzsámi
mhv
sander
ohrid
milo szobor
ónémet keret
soma lászló
1974 július
alföldi müzlis
canton
horgászok
neobarokk intarziás asztal
trachten
rózsás csésze bögre
antik bécsi ezüst
régi ékszerdoboz
ezüst nyaklánc 50 cm
retro kés
antik tányér angol
wáchtersbach
art deco arany fülbevaló
made in hungary
préselt érem