13 tétel
Eladva: 2024. febr. 18. 08:081 licit
Lejárat: 7 nap 14 óra0 licit
1.500 HUF
1.500 HUF
1.000 HUF
2.73 USD
gyalogságiásó
kalocsai fűszertartók
sérült asztal
porcelán gyűrűtartó tálka
murano sommerso
kávéreklám
ezüst fűszertartó szett
zsolnay arany csíkos
újverbász
ólom üveg ablak
tigris tank
kínai pipa
sármány béla
zsolnay kerámia korsó
ünnepi ikon
györgy király
piri mintás
gyönyörű szecessziós lámpa
kiss karola
kovács ernő
drasche babszem
jelzett réz tál
női blúz hímzett
szarvasi falikar
vegyes bankjegy