akvarell (2.548 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 17. 14:54
170.000 HUF
480.32 USD
Feltöltve: Ma, 17:56
142.000 HUF
401.21 USD
Feltöltve: Ma, 17:51
39.840 HUF
112.56 USD
Feltöltve: Ma, 14:17
21.000 HUF
59.33 USD
Feltöltve: Ma, 14:11
365.750 HUF
1,033.40 USD
Feltöltve: Ma, 13:02
55.000 HUF
155.40 USD
Feltöltve: Ma, 10:27
51.000 HUF
144.10 USD
Feltöltve: Tegnap, 22:54
127.500 HUF
360.24 USD
Feltöltve: 2024. máj. 22. 20:03
220.000 HUF
621.59 USD
Feltöltve: 2024. máj. 22. 19:25
20.000 HUF
56.51 USD
Feltöltve: 2024. máj. 22. 11:27
19.800 HUF
55.94 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
395.56 USD
Feltöltve: 2024. máj. 21. 18:14
24.000 HUF
67.81 USD
Feltöltve: 2024. máj. 21. 06:42
800.000 HUF
2,260.33 USD
postakocsis
kandallóóra szett
vaszil gabriella
eskulits tamás
árpád vezérei
kender fésű
antik papír karácsonyfadísz
aranyozott gránát
ganz tábla
michel caugant
strucc táska
jelzett réz tál
ereklyetartós
koller éva
gaf
moser stílus
kőbányai kancsó
macskapár
forg
pillangó bronz
faragó miklós hollóházi porcelán
antik réz ló
karácsonyfa dísz macska
kék piros mintás
lápossy hegedűs géza