akvarell (1.220 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 14:49
28.000 HUF
79.08 USD
Feltöltve: Tegnap, 14:49
28.000 HUF
79.08 USD
Feltöltve: Tegnap, 14:17
21.000 HUF
59.31 USD
Feltöltve: Tegnap, 13:02
55.000 HUF
155.34 USD
Feltöltve: Tegnap, 10:27
51.000 HUF
144.04 USD
Feltöltve: 2024. máj. 22. 19:25
20.000 HUF
56.49 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
395.41 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 17:28
140.000 HUF
395.41 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 10:31
27.000 HUF
76.26 USD
18.000 HUF
50.84 USD
108.000 HUF
305.03 USD
24.000 HUF
67.79 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 21:44
7.100 HUF
20.05 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 07:27
28.000 HUF
79.08 USD
Feltöltve: 2024. máj. 18. 09:59
34.000 HUF
96.03 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 10:49
25.000 HUF
70.61 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 18:00
4.000 HUF
11.30 USD
Feltöltve: 2024. máj. 15. 22:42
35.100 HUF
99.14 USD
Feltöltve: 2024. máj. 15. 22:20
6.500 HUF
18.36 USD
Feltöltve: 2024. máj. 15. 19:12
44.990 HUF
127.07 USD
Feltöltve: 2024. máj. 14. 18:07
50.240 HUF
141.90 USD
Feltöltve: 2024. máj. 14. 18:06
59.840 HUF
169.01 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 21:08
24.500 HUF
69.20 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 14:06
39.000 HUF
110.15 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 12:10
30.000 HUF
84.73 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 23:42
39.900 HUF
112.69 USD