Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
171 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 14:47
58.700 HUF
164.91 USD
Feltöltve: 2024. márc. 04. 10:37
58.640 HUF
164.74 USD
Ritkaság! Nagy méretű, ezüstözött melegentartó, és antik Losol Ware Keeling & Co Burslem England tál
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
58.550 HUF
164.48 USD
Hugo J. Pieper, Pipacsok, csenélet 1953-ból olaj faroston
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
57.900 HUF
162.66 USD
Royal Dulton, Monica, hibátlan, kézzel festett, jelzett, porcelán szobor
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
46.670 HUF
131.11 USD
Ritkaság! Jelzett, antik, nagy méretű, osztott, ezüstözött alpakka, fedeles kínálótál, tálalókanálla
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
42.830 HUF
120.32 USD
Sheffield, 6 személyes, vintage, jelzett, ezüstözött, 4 fogásos, 38 db-os evőeszköz készlet dobozban
42.700 HUF
119.96 USD
Ezüstözött, antik, jelzett, tea vagy kávé szervírozó kédzlet áttört tálcával
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
42.600 HUF
119.68 USD
Kristály, antik, ezüstözött alpakka olaj, ecet, fűszerszett 1900-as évek első feléről
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
38.670 HUF
108.64 USD
Antik, ezüstözött, porcukorszóró, hozzá ritka, áttört tortalapát és áttört talpas tortatál
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
36.780 HUF
103.33 USD
Gyönyörű, Sheffield, csillogó felületű, ezüstözött tea és kávé szervírozó készlet, elegáns tálcán
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
36.580 HUF
102.76 USD
Ritka! Különleges, ezüstözött, alpakka, antik, 3 db-os, teás-kávés készlet, gravírozott díszítéssel
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
36.580 HUF
102.76 USD
Ritka! Több, mint 100 éves, antik, ezüstözött, alpakka, 4 db-os, teás-kávés készlet, vastag minőség
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
36.550 HUF
102.68 USD
Coalport Debulante May Ball hibátlan, kézzel festett, jelzett, porcelán szobor
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
35.890 HUF
100.83 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 14:47
35.470 HUF
99.65 USD
Fantasztikus, vintage, vastagon ezüstözött, teás, kávés készlet gyönyörű virágmintával
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
34.600 HUF
97.20 USD
Antik, kristály fűszer szett, ezüstözött, alpakka fűszertartó állványon, só, olaj, fűszerkémek
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
33.870 HUF
95.15 USD
Olaj-farostra festmény Téli tájkép házzal régi fa keretben
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
32.800 HUF
92.15 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Olaj-farostra festmény Alpesi tájkép fa keretben
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
31.500 HUF
88.49 USD
Különleges, ezüstözött, alpakka, antik, 3 db-os, teás, kávés készlet, levélsoros díszítéssel
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
29.940 HUF
84.11 USD
Gyönyörű, csillogó felületű, Art Deco stílusú, ezüstözött tea és kávé szervírozó készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
29.870 HUF
83.91 USD
Antik, ezüstözött alpakka, süteményes készlet, porcukorszóró, desszertvilla és kanál, kínálótállal
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
29.670 HUF
83.35 USD
Ritkaság, antik, kb. 100 éves,ezüstözött, áttört falú, üvegbetétes cukorkínáló edény, fogócsipesszel
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
29.260 HUF
82.20 USD
Ritkaság, antik, kb. 100 éves,ezüstözött, áttört falú, üvegbetétes cukorkínáló edény, fogócsipesszel
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
29.260 HUF
82.20 USD
Pasztell festmény, Sátory szignóval, Tájkép régi fa keretben
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
28.700 HUF
80.63 USD
100 éves. antik, kristály fűszerszett, ezüstözött állványon, fűszerkrémes, olajos és fogvájó tartó
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
27.970 HUF
78.58 USD
Nagyon ritka, 4 osztatú, vastagon ezüstözött, régi, újszerű, áttört kínáló tál, igazán gyönyörű
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
26.850 HUF
75.43 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 16:46
24.870 HUF
69.87 USD
Csodás, antik, ezüstözött kekszes doboz az 1900-as évek elejéről. Különleges, ritka darab.
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
24.740 HUF
69.50 USD
Antik, ezüstözött, talpas pohár készlet, 6 db pálinkás vagy likőrös kehely, hozzáillő tálca
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
24.670 HUF
69.31 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 18:43
24.520 HUF
68.88 USD
Antik, sárgaréz cselédhívó csengő, csatából hazatérő katonák, gyönyörű kidolgozású
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.960 HUF
67.31 USD
Antik, sárgaréz cselédhívó csengő, úrhölgy ernyővel szobor, gyönyörű hangja van
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.960 HUF
67.31 USD
Antik, sárgaréz cselédhívó csengő, úrhölgy kalappal szobor, gyönyörű kidolgozású
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.960 HUF
67.31 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 10:08
23.960 HUF
67.31 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.650 HUF
66.44 USD
Gyönyörű, jelzett, ezüstözött, antik, 6 személyes desszertes kés és villa evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.580 HUF
66.24 USD
Gyönyörűen kézzel metszett 6 db rövid italos vagy boros pohár, ünnepi kristály pohár készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
22.840 HUF
64.16 USD
Különleges, sárgaréz indiai hagtálak. Hozzá fargott ütők. Hangjuk a videón hallható!
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
22.670 HUF
63.69 USD
Antik, ezüstözött alpakka, süteményes készlet, porcukorszóró, desszertvilla és kanál
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
22.540 HUF
63.32 USD
Meseszép, antik, ón kávé vagy tea szervírozó háromrészes készlet,
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
22.350 HUF
62.79 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
61.66 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
61.66 USD
6 személyes, ezüstözött, jelzett, újszerű, elegáns, régi, halas evőeszköz készlet eredeti dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
61.66 USD
6 személyes, jelzett, rendkívül elegáns, vintage, halas evőeszköz készlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
61.66 USD
Gyönyörű, jelzett, ezüstözött, antik, cizellált, 6 személyes halas kés és villa evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.560 HUF
60.57 USD
Régi! Mozart jelzett, hibátlan mellszobor
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.870 HUF
55.82 USD
Antik, art deco ritkaság, gyönyörű ezüstözött tea és kávé szervírozó készlet, letisztult formák
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.850 HUF
55.76 USD
Magasfényű, csillogó, ezüstözött, áttört, füles kínáló tál és talpas kis tálka, tálaló villával
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.850 HUF
55.76 USD
6 személyes, antik, jelzett, ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, fa dobozban
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.840 HUF
55.74 USD
Régi, állványos fűszerszett, háromféle tartóval, fűszerszóró, fűszerkrém, só vagy fogvájó tartó
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.840 HUF
55.74 USD
Régi! Michelangelo Pieta szobor másolat
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.790 HUF
55.60 USD
Jelzett, eredeti Dalvey, új, italos flaska, laposüveg, eredeti dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.780 HUF
55.57 USD
Két db, antik, szépséges, ezüstözött, gyertyatartó párban
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.640 HUF
55.17 USD
Antik ritkaság, ezüstözött, Mappin & Webb Sheffield, osztható kínálótál tálalókanállal
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
18.560 HUF
52.14 USD
Antik ritkaság, ezüstözött, rendkívül különleges, nagyobb méretű, osztott kínálótál, csemege tálaló
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
18.540 HUF
52.08 USD
Antik ritkaság, ezüstözött, rendkívül különleges, nagyobb méretű, osztott kínálótál, csemege tálaló
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
18.460 HUF
51.86 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 16:46
17.870 HUF
50.20 USD
Hibátlan, nagyméretű, ólomkristály bonbonier, ajándékozható, csiszolt gyönyörűség
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
17.780 HUF
49.95 USD
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.