dulevo porcelán
bronz farkas
spiáter gyertyatartó
prágai kis jézus
rézkarc lászló gyula
oláhné
zara táska
arany gyűrű 50
szecessziós falitükör
mikulaszacsko
litográfia állat
keret kis
króm szék
alföldi vadász
jurassic park
song
christmas
farmer szoknya
2 márka 1938
séfkés
márna
hegyikristály ezüst gyűrű
walt disney könyvek
tallérok
román bélyeg