cipőhúzó
jelzett fa
kitűző magyar
bullas józsef
fekete óra
egyházi festmény
ferences
kristály kosaras csillár
porcelán villa
zsolnay pirogránit váza
ezüst 500 forint
sírok
zsolnay tehén
antik porcelán babák
unicum üveg
szirt
csillár angyalkás
festmény párban
régi kisautó
gubbio
nici
jeep
1946 5ft
zsolnay mászó
kender vászon