kovácsoltvas lakat
pandás
zsolnay iskoláslány
számolócédulák
ezüst névjegykártya tartó
zsolnay pirogránit kaspó
aranyozott bavaria
üveg karácsonyfa
márvány doboz
elefántos gyűrű
rigli
gyűrű 56
kerámia teknős
szőnyeg sérült
oskóné
porcelán madonna
janzer frigyes
államvasutak
gyertyacsipesz
herendi türkiz
hüttl tivadar porcelán
sakkélet
haala gyula
építészmérnök
varga rézkarc