8 tétel
Szepesi Kuszka Jenő Tájkép 60x40cm-es,olaj ,fa(napsütötte tájban nyírfák láthatók)A remek festmény t
280.000 HUF
790.75 USD
Csendélet :Vörös Géza 1937-ben készült olaj,vászon festménye.A csendélet hegedűt,virágot és kottát á
350.000 HUF
988.44 USD
Női nyakék 14 K arany 47 cm hosszú gyönyörű karácsonyi ajándék amelyhez tartozik karkötő is!!!!!!!!!
148.000 HUF
417.97 USD