együtt
molecz
vadócz anna
kecskebőr
furnér
imperial
gulyásos tányér
szent flórián
california
angol íróasztal
bábel
aranyozott ezüst nyaklánc
zsolnay libatömő
iskola jelvény
zöld köves ezüst
sarok asztal
willy
ózd
tűzzománc karperec
mércés
pezsgőtartó
zsolnay japán
bontóasztal
herendi teáscsésze viktória
500 forint 1969