Összes termék (16 tétel)
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(15)
bambusz mintás
(16 tétel)
Keresőszó: bambusz mintás
Zsolnay bambusz mintás kávéscsésze aljjal 954
Zsolnay bambusz mintás kávéscsésze aljjal 869
Zsolnay bambusz mintás kávés készlet
Japán porcelán teatartó bambusz (szerencsehozó) mintával 13 cm magas
Zsolnay TJM antik bambuszmintás gyümölcstál kínáló
21 db új, thaiföldi, bambusz poháralátét vagy kicsi tányér, jellegzetes mintával
1,-Ft 2 db Zsolnay bambuszmintás teás alátét pótlásra
Zsolnay bambusz mintás keleti dekorral festett 6 sz. süteményes készlet-kiváló állapotban!
Antik Zsolnay kávés csésze és alj, bambusz mintával
Bambusz mintás Zsolnay szendvicses tányér-6 db
Családi pecsétes, Zsolnay bambusz mintás Tál
Zsolnay bambuszmintás tányérok
5 db Zsolnay bambuszmintás süteményes tányér kihagyhatatlan áron!
Gyönyörű, Zsolnay bambuszmintás készlet.
Zsolnay Bambusz Mintás -Antik nagyobb teás csésze
Sérült ,antik Zsolnay bambusz mintás tál