Összes termék (23 tétel)
Ezüst tárgy
(18)
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
csésze ezüst
(23 tétel)
Keresőszó: csésze ezüst
13 latos bécsi antik ezüst csésze a hozzá tartozó aljjal. 1860
Bájos ezüst csésze, alátéttel
779T. 1 Forintról! Antik Bécsi barokk ezüst (240 g) kávés / teás csésze alátéttel együtt.
778T. 1 Forintról! Antik Bécsi barokk ezüst (228 g) kávés / teás csésze alátéttel együtt.
Herendi és más porcelán óriás csomag ezüst gyűszű
1 darab porcelán teáscsésze kistányérral és 1 ezüst kiskanállal! BAVARY FINE PORCELAIN
1 Forintról! Antik Ezüst kávés csésze párban, alátéttel, eredeti üveg betéttel! 140 és 145 gramm!
1 Forintról! Antik Ezüst kávés csésze párban, alátéttel, eredeti üveg betéttel. 125 és 146 gramm!
1 Forintról! Antik ezüst kávés csészék, 92 gramm.
Édes ezüst kávés csésze porcelán pohárral
Édes ezüst kávés csésze Csodás ajándék!
Antik WMF ezüst bevonatú, ezüstözött, pohár, csésze, tálka, jelzett
MESESZÉP, ANTIK EZÜST KÁVÉS CSÉSZE ÉS ALÁTÉT, BELGIUM CA 1870!!!
Antik, ezüst teás csésze, jelzett! - 1 forintról, garanciával!
Orosz ezüst csésze, belül aranyozva
Csodás ezüst csésze alátéttel 800-as
Orosz niellós ezüst csésze, dúsan cizellált,84 zolotnyik / 875-ös ezüst 156 g
KÁPRÁZATOS, ANTIK EZÜST KÁVÉS CSÉSZE PÁR, NÉMET CA 1900!!!
Ezüstözött szecessziós csésze, pohár
19.századi ezüst díszítéses Meisseni kávés vagy teás csésze.Sárkány füllel.Hibátlan.
REMEK, ANTIK EZÜST KÁVÉS CSÉSZÉK, OLASZ CA 50 ÉVES!!!
KELETI LAKK FA EZÜST DÍSZÍTÉSSEL 2 SZEMÉLES KÍNAI TEÁS KANNA ÉS CSÉSZE TÁNYÉRRAL
Antik kaves keszlet ezust kanalakkal.