Összes termék (10 tétel)
(9)
Képkeret
juszkó
(10 tétel)
Keresőszó: juszkó
Juszkó Béla eredeti festménye 540
JUSZKÓ BÉLA(1877-1969):Kacsák
Juszkó Béla - Délidőben
Juszkó Béla (Falusi látkép patakkal)
Juszkó Béla "Gulyások a pusztán". Festmény.
Juszkó Béla(1867-1969)Eredeti festménye.Itatás a pusztán.Nagyméretű.
Juszkó jelzéssel: Tehén a folyóparton.Olaj, karton, keretben, 43,5 × 57,5 cm
JUSZKÓ BÉLA: Kocsis
JUSZKÓ: Betakarítás
Blondel keret